Chceš mít mega návštěvnost? Klikni sem
Chceš spřátelit? Klikni sem
Chceš zhodnotit blog? Klikni sem
TADYse můžeš zapsat na nástěnku
Moje přezdívka
*{Yok!j!ngly}*

OBSAH

SB

DeníčeQ

Je mi to líto, jinak dovolená byla super!

3. července 2009 v 13:17 | *{Yok!j!ngly}*
Ahojky, po dlouhé době! Dovolená byla super! Pořád jsme se čvachtali... prostě úžasně a nejlepší naq tom je, že ve středu odjíždíme zase;) To už ale asi zástup potřebovat nebudu, protože Z BLOGEM KONČÍM:-(... Je mi to doopravdy líto, ale už mě tento blog prostě nebaví. SONBlog vyhrává MiSs SlAvUShQa, to je Slávka, takže mi snad odpustí, když ji poblahopřeju osobně. Ze všech soutěží se odhlašuju a s omluvou: za SONBlog ceny nebudou. Končí i majitelka blogu www.skupinakisapibl.blog.cz. Tak si mě, SBéčka, prosím smažte a jetli chcete, můžete se příhlásit o SBéčení na shamanqy.blog.cz. Tento blog mám se Slávou (skupinakisapibl.blog.cz). Tak se mějte... papa! :ó(

Je to hrůza

19. června 2009 v 15:51 | M!$$ M!$Q@
Je to hrozný, vypíná mi internet, ale hrozně moc a zničeho nic:-( Na článečky si budete miuset počkat od Yoki... Určo dodělá rozcestníky a tak. Možná mi to půjde, a dodělám všechno já... No nic, možná příští týden :) (myslím, že dřív, ale já přidávám článek a ono to najednou vypne, tak co chcete?)! :-( :-)

Jdu s tím něco udělat

17. června 2009 v 11:10 | M!$$ M!$Q@
Fuuuuuuj, mě se ten desing vůbec nelíbí. Včera jsem o dělala tak na rychlo a podívejte jak to vypadá. Myslím, že udělám i rozcestníky... No nic, jdu na to:)

Jdu je japapat xD

16. června 2009 v 15:08 | M!$$ M!$Q@
Já se najím a jsem hned tady... možná... Ale každopádně už dneska asi budu končit :)

Zdraví vás M!$$ M!$Q@

15. června 2009 v 17:51 | *{Yok!j!ngly}*
Ahojky! Yokijingly odjela na dovolenou, tak jsem tu já- její vzdálená sestřenka Míša. Poradila mi pár blogů, ze kterých se dá dobře kopírovat:) Já vlastní blog nemám, ale asi si ho udělám. Ještě tu je prý nějaká Kika-Kiss... Tak se zatím mějte a já jdu přidávat. A mimochodem, Yoki se vrátí až na začátku letních prázdnin. Sice pak odjede znova, asi 10, ale to moc předbíháme. Budu se snažit dělat vše jako bývalá majitelka... no, sice současná, jenže ta je teď někde...xD

Zdravím majitelku blogu skupinakisapibl- Slávku :-D

Dneska už se ze mě kouří (včera z myši, dnes ze mě)

14. června 2009 v 17:42 | *{Yok!j!ngly}*
Skrátka a dobře už nemůžu xD už asi nic nepřidám... Zítra jedeme na dovolenou do začátku prázdnin, takže mě bude zastupovat Kika-Kiss a má sestřenice Míša. Kiki, vysvětlím ti to :-D tak zatím:)

Teploooooo

14. června 2009 v 15:42 | *{Yok!j!ngly}*
Já myslím, že už jsem dneska přidala celkem dost článků... uff... navíc tady doma máme... 30 stupňů! Bože:-D Dám si chvilku leháro a pak budu pokčračovat. Jako obvykle: nenamáhejte se s psaním komentářů, nepočítám s tím, že něco napíšete. Stačí si důkladně připravit Ctrl+Céčka a můžeme začít... za chvilku :-D Jenom za se přijďte, to víte... návštěvnost:-D xD

100 článek :)

14. června 2009 v 15:28 | *{Yok!j!ngly}*
Juj! Mám tu 100 článek v červnu... já vím, je to málo, protože jsem tu předtím nebyla, ale mám radost :-D Jdu přidávat dál, tak neodcházejte, návštěvníci. Vážím si vás:-D!

Odpočnout...

13. června 2009 v 14:44 | *{Yok!j!ngly}*
Kouří se my z myši, chvilku počkejte, než trochu vychladne... :-D xD

:-D

13. června 2009 v 14:02 | *{Yok!j!ngly}*
Mám happy day... pár frajírků si hraje na letadlo, jediná já jsem ponorka... ne, to bylo v BRAVO GIRL!

Jak víte, v pondělí jedu na dovolenou až do prázdnin... no, o prázdninách jedeme na druhou.... To je fuk. S holkama (Peťa a Kika) je to zase v pohodě. S Peťou zase SBéčím! Říkám- happy day:-D

Jastty

12. června 2009 v 20:42 | *{Yok!j!ngly}*
Avatar uživatele Jája

Nevěděla jsem co dělat... to je Jasttynek, můj pejsek jako štěňátko... Snad mě napadne ještě nějaký jiný článek :-D

Dlouho jsem sem nepsala

12. června 2009 v 17:56 | *{Yok!j!ngly}*
Chytila jsem signál! Myslím, že se mi to příště nepovede. Uvidíme se až na začátku prázdnin, protoe jedeme na dovolenou. S Kikou jsme se hodně pohádaly, ale snad už jeto dobrý, protože ji přenechávám dočasně tento blog. Klidně zase spřátelím!A Další kolo SONBlog bude možná ještě dneska. Kika (kika-kiss.blog.cz) přidá určitě nějaké kusovky a pixelky, že, Kiki?
Zato s Peťou (metras.blog.cz) je to horší- vzkaz:

Nemusíš obíhat, už nejsme SB. Mám tě přidanou, ale nejsme. Když jsem si tě chtěla smazat, vypl mi PC a už jsem nenašla signál. Neber to jako SBéčení.

Hodněkrát jsme se pohádaly. Chápu, že se asi zlobíš vím na Slávku, než na mě, kvůli té oslavě, ale nebylo by to fér. Když jsme se hádaly s Kikou přes ICQ, Slávka (skupinakisapibl.blog.cz) se mě zastávala, rodina je prý na 1. místě! Psala to Kice a ta to klidně potvrdí. A teď to dělám já. Zastávám se Slávky, takže sorry, ale s tebou nemluvím. Neříkej, že si nevzpomínášna tu oslavu. Jaks ji podezdřívala, že tě pomlouvá! Zlobíš se na ni a neslyšela jsem tě, že bys ji řekla ahoj (taky nevím, proč si tvá sestra zasedla zrovna na ní). Mno, stejně se neuvidíme, až příští rok.

Máš trojku z geomentrie... já ti to opsat dávala!

KONEC

Co se dá dělat... konec! NE, SRANDA! Ale...

2. června 2009 v 18:52 | *{Yok!j!ngly}*
Ne, konec nebude, ale blíží se závěrečné písemky, tak na blog nemám tolik čas. Fakt se vám moc omlouvám. Promiňte. Můž se stát, ž nějaký den sem nic nepřidám. PARDON!

Dnes mi to nevyšlo, zítra taky nevyjde... prázdniny, kde jste?

1. června 2009 v 20:58 | *{Yok!j!ngly}*
Bože, bože, bože! ...BOŽE... No, necháme boha na pokoji a jdeme k věci. Zítra-15-ti minutovka, čtvrtek-doktát a vlastivěda, pátek-záv. z geometrie, příš. úterý-přírodověda, příš. středa-záv. z matematiky, příš. čtvrtek-záv. z češtiny, příš. pátek-

mi ŠKOLA KONČÍ


(jinak do těch písemek se určitě připlete i angličtina)

Jo jo, končím předčasně! Jak jsem teď dlouho chyběla, tak se těch závěrečných bojím, ale jinak mám myslím za celý školní rok tři dvojky, jinak samé jedničky, takže snad mi ten PŘEDČASNÝ KONEC neuškodí. Dnes už sem asi nic nepřidám. V červnu jsem chtěla udělat rekord, to se ale asi nestane. O prázdninách se všichni rozjednou po dovolených a na TOPlistu budou samé 00000000 (nuly).
Původně jsem chtěla nějak zasrandovat, ale mám takovou náladu, že bych se nezmohla ani na vtip o blondýnce. Tak jo, pište sem vtipy, ať mě trochu rozveselíte!
Jinak se omlouvám, že jsem tak dlouho nenapsala. Byla jsem venku. A ve škole. Zítra tady taky budu tak málo, jelikož mám školu a klávesy.

Oh, help me, please!

Vážně... Kdo si myslí, že si dělám srandu, tak mě může jít klidně zastoupit a zkusit si to "tejrání" ve škole.
Víte, jak umírají mozkové buňky blondýnek, pokuď vůbec nějaké má?
To je teda vtip! Já jsem blondýnka! Už ta otázka zní tak... bééééé... kterej dement na ni mohl ještě vymyslet odpověď "osamocené"
Ja chachachacha, dneska první sranda! Hmm... já vím, HA HA HA... :-(

Promiňte, dneska mám fakt špatnou náladu. Sláva se skupinakisapibl.blog.cz nemá signál, tak bude články přidávat jen málo... pp lidi!
Zítra "Holá", škola volá!... :'-(

31. května 2009 v 20:42 | *{Yok!j!ngly}*
Co na to říct. Byla jsem 14 dní nemocná a teď... začíná mučení! Teď se budou psát závěrečky, já jsem tam nebyla, tak je určo nějak pokazím. Chjo. Po tu dobu, co jsem byla nemocná jsme psali 2× z angličtiny. Ale budeme psát z vlastivědy. Zítra nebo ve čtvrtek. Ale místo Angličtiny se koukáme na DVD, takže minus jedna hodina. Dnes jsem měla radost z návštěvnosti. Hádejte, na co jsem přišla. Já umím skládat básničky! Bože, já s tím půjdu na konzervatoř! xD Vě třídě máme... takovou partu. Jsme z Tišnova, tak jsme se měli jmenovat "Tišnovský holky". Zkratka byla "Th" ale mohlo to znít i jako "Tokio hotel". Tak jsem s pomocí majitelky blogu www.skupinakisapibl.blog.cz vymyslela tuto říkanku:

Pro kluky

My nejsme žádný Tokio hotel, my jsme Tišnovský holky,
co rádypečou vdolky.
My je zítra upečem; přijďte.
Ale potom utečem!
Utečeme do setmění,
bojíme se znásilnění!

Tak, doufám, že se vám to (xD) líbilo. Teď to jsou, myslím, Sexy holky, nebo já nevím, dlouho jsem tam nebyla. Ale vymyslely jsme to takhle.
Ale teď bych klidně nějakou vymyslela, tak třeba o... blogu.cz

Blog.cz

Každé ráno žádná škola,
"Pojď sem!" vypadá, že na mě počítač volá.
Tak si k němu sednu,
židli trochu zvednu.
Blog.cz si naťukám,
na stůl rukou zaťukám.
Jeden článek za druhým,
za Blog.cz se pomodlím.
Přes sto článků za den...
Ó né, stal se amen!
Kopíruju beze zdroje,
ale články, ty jsou moje!
Udali mě adminovi,
Takovému tomu protivnému pánuvi.
Oou.
Krutomluv mě smazal,
to je ale lazar!

Teď do školy musím každý den,
Blog.cz je jenom sen.

Touto básničkou nechci nikoho z blogu.cz urazit. Je to přece jen básnička, ne? O těch verších jsem váhala. Tak to prosím neberte tak, že bych se proti vám bouřila:) Blog.cz mám stejně ráda jako vy. V té básničce se lže, jako když tiskne. Já přece chodím do školy xD! Můžete si ji zkopírovat, ale prosím se zdrojem. A ještě jednou; nechci tím nic naznačit proti Krutomluvovi!

Uff...

31. května 2009 v 18:04 | *{Yok!j!ngly}*
Uf... Tak jsem přidala 50 článků. Za dnešek samozřejmě víc, ale dali jsme si se "SkupinouKiSaPibl" Limit 50 článků, asi od půl páté odpoledne. Já to mám za sebou! Jupííííí. Ale moná ještě něco přidám:)

S pozdravem Vaše Yokijingly (hele, od kdy to takhle píšu? xD)

Limit

31. května 2009 v 16:29 | *{Yok!j!ngly}*
Bleee. Dali jsme si se Slávkou (www.skupinakisapiblblog.cz) limit. 50 článků! Tak si připravte CTRLcéčka a jdeme na to! Moc nepočítám s tím, že napíšete komentář, tak se s tím neobtěžujte!xD

Pauza... mini pauza... žádná pauza (ne, kecám; párminutová pauza)

31. května 2009 v 15:15 | *{Yok!j!ngly}*
Když máte kolem 16 lidí onlline, asi si je budete chtít udržet. Můj tip na udržení lidí je přidávat články. Nepíšou komentáře, ale kopírují, s tím nic nenaděláte. Hlavně že je návštěvnost. Tahem jsem přidávala články a teď je onlline míň lidí, tak si dám pauzičku... zív.
Za chvíli zase něco přidám, ale moment...

Jsem happy! xD

31. května 2009 v 14:53 | *{Yok!j!ngly}*
Lidi, já vám prostě miluju (ne, nejsem sfetovaná). Vy mi dáváte tak suuuuuuuuuper návštěvnost! Vyfotila jsem si 5000...

A kwááááááásné číslo, kolem třičtvrtě na tři odpoledne...

Kolegině Sláva vyfotila ještě hezčí. Návštěvnost tento den ráno v devět. Říkala mi, že to bylo nějak padesát šest! WOW!

Když se pořádně kouknete na ten vrchní TOPlist, zjistíte, že čísla napravo jdou od zhora 0 1 2 3 (svisle). Říkaly jsme si se Slávou, že je to zajímavý!

Pro ty, co nechápou: Jo, majitelka www.skupinakisapibl.blog.cz je moje rodinaxD xD

:) Hraju hry a pak...

30. května 2009 v 12:29 | *{Yok!j!ngly}*
Hraju hry, až je dohraju, tak sem něco přidám. A anketa, kdo postoupí do 2.kola SONBlog bude u každého článku! Zatím ahoj.
 
 

Reklama